sikiş izletürk porno

O nas

Kilka słów o Nas

Świat Zwierząt to przyjazna wielkopolska zagroda, której gospodarzami jesteśmy już od kilku lat. Początkowo stanowiła nasz prywatny azyl. Kochamy przyrodę i zwierzęta, dlatego zdecydowaliśmy się na życie wśród dobrodziejstw natury. Po pewnym czasie coraz częściej odwiedzali nas przyjaciele i to oni właśnie podsunęli nam pomysł, abyśmy swoimi skarbami podzielili się z Państwem.

W naszej zagrodzie dostrzeżecie Państwo, podobnie jak my przed laty, że największe piękno kryje się w rzeczach zwyczajnych, prostych i tak rzadko już docenianych w zwariowanym świecie. W Świecie Zwierząt życie toczy się zgodnie z prawami natury. Dzień obwieszcza nam pianie koguta i słońce, wdzierające się do okien. Wszelkie prace w gospodarstwie podporządkowane są zwierzętom i porom roku.

Podczas gdy gospodarz Witold pracuje w polu i dogląda kilkunastu gatunków zwierząt, gospodyni Joanna przygotowuje wiejskie frykasy. Wśród nich znajduje się niepowtarzalny w smaku ser witoldziński, oficjalnie wpisany przez ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na Listę Produktów Tradycyjnych. Przyrządza się go z mleka koziego, będąc przy tym wiernym tradycji i recepturze, w której nie ma miejsca na środki chemiczne i nienaturalne dodatki. W naszych progach nie może zabraknąć również chleba ze smalcem, kwaszonych ogórków, najsłodszego miodu i powideł z ekologicznej uprawy śliwek.

Mili Państwo, Świat Zwierząt jest miejscem, w który czas płynie wolniej, a otaczające łąki i lasy sprzyjają refleksji i wypoczynkowi. Dla dzieci natomiast to kraina, gdzie obecność zwierząt stanowi największą atrakcję. My już od lat zachwycamy się swojskim klimatem wsi, dlatego z całego serca życzymy, abyście i Wy odnaleźli jej piękno!